Dāvanu un suvenīru veikals
Euro
Jūsu iepirkuma grozs ir tukšs!

Juvelierizstrādājumi ar SWAROVSKI kristāliem

Juvelierizstrādājumi ar SWAROVSKI kristāliem

Austrijas Swarovski kristāli tiek izgatavoti no pilnīgi skaidra, augstas kvalitātes kristāla, kas tiek apstrādāts izmantojot speciālas tehnoloģijas. Atšķirīga īpašība ir liels šķautņu daudzums kristālā. Tieši pateicoties šai apstrādei Swarovski kristāli izstaro īpašo mirdzumu. Gaismas stari skaisti atmirdz, izklīstot caur kristāla šķautnēm. Īpaša un rūpīga pulēšana padara šķautņu virsmu perfekti gludu. Vel viena iezīme ir oriģināls izturīgs pārklājums, pateicoties kuram kristāls var palikt pavisam krāsains, iegūt noslēpumainu dūmaku vai varavīksnes mirdzumu, kas piemīt Swarovski kristāliem ar AB efektu.

Rotaslietu ražošanā, kuras piedāvā mūsu kompānijā, tiek izmantots speciāls juvelieru sakausējums, kurā nav smago metālu, tādus kā kadmijs, niķelis un svins. Pārklājums ir – rozā zelts, zelts (18 karāti), kas atbilst 750 provei un rodija pārklājums – sudraba un baltā zelta cienītājām.

 

Swarovski kristālu kopšana:

Nav ieteicams pakļaut kristālu ļoti auksta vai karsta ūdens iedarbībai. Kā arī izvairīties no tā kontakta ar ķīmiskam vielām. Tīrīt kristālus labāk ar mīkstu, velveta lupatiņu.

Esiet uzmanīgi, lai uz kristāla nenokļūst smaržas vai dekoratīva kosmētika. Glabāt izstrādājumus labāk atsevišķā kastīte, kurā nevar iekļūt saules stari un putekļi. Un protams, izstrādājums jāaizsargā no bojājumiem.

Ievērojot šos vienkāršos noteikumus, Jūs saglabāsiet Swarovski kristāla spīdumu un mirdzumu uz ilgu laiku, jo tas ir stilīgs un elegants aksesuārs ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.

Rādīt:
Kārtot pēc: