Dāvanu un suvenīru veikals
Euro
Jūsu iepirkuma grozs ir tukšs!

Rotaslietas ar SWAROVSKI pērlēm un kristāliem

Rotaslietas ar SWAROVSKI pērlēm un kristāliem

 

Swarovski kristāla pērles – ir ideāla pērles imitācija no ražotāja ar pasaules mēroga reputāciju. Tās pamatā ir Swarovski kristāls, tādēļ tā tik ļoti līdzinās  pērlei, kas tiek izveidojas gliemežnīcā.


Ņemot Swarovki pērli rokās var sajust vēsumu un smagumu un kā pakāpeniski tā pielāgojas ķermeņa temperatūrai, kas ir raksturīgs tikai dabīgai pērlei. 


Swarovski pērles – tās ir kristāla pērles, kas  pārklātas ar inovatīvu un kvalitatīvu pārklājumu ,kurš ir daudz izturīgāks pret ārējām ietekmēm: sviedriem, ultravioletiem starim, smaržās, skrāpējumiem un ūdeni. Augstās tehnoloģijas un kvalitatīvu materiālu izmantošana ļauj izstrādājumiem ar šīm pērlēm kalpot ilgu laiku. Tos gandrīz nav iespējams saskrāpēt. Šīs pērles nekad nezaudē savu spožumu! Katras pērlītes, ideālu izmēru un svaru viegli sasniedz izmantojot ideāli apaļas formas Swarovski kristālu, kas savukārt tiek pārklāta ar vairākiem perlamutra slāņiem. Kristāliskais pamats pērlītes centrā  atšķir Swarovski pērles no kultivētām un mākslīgam pērlēm. Swarovski pērļu krelles skaisti izskatās un izraisa patīkamas sajūtas! Tās it kā mirdz un staro no iekšpuses.


Kā rūpēties par Swarovski juvelierizstrādājumiem


Swarovski rotaslietas vēlams tīrīt ar mīkstu, sausu flaneļa audumu vai mikrošķiedras drānu līdz spoguļa spīdumam. Nevajag izmantot ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus un jāizvairās no mehāniskas iedarbības. Swarovski kristālus, kuri tiek izmantoti juvelierizstrādājumos un ir tuvu iestrādāti viens otram, periodiski jāskalo ar remdenu ūdeni, sausi noslaucīt – un tie atkal mirdz un spīd! 

Rādīt:
Kārtot pēc: