Dāvanu un suvenīru veikals
Euro
Jūsu iepirkuma grozs ir tukšs!
Laipni aicināti Almego

 

Mūsu kompānija ar lepnumu piedāvā Jums ekskluzīvas dāvanas ar Swarovski kristāliem. Kristāliem, kuri pateicoties savai tīrībai un skaistumam pienācīgi konkurē ar īstajiem dimantiem.

Esot vienīgajiem CRYSTOCRAFT produkcijas izplatītājiem Latvijā, mēs piedāvājam pašas labākās cenas un lielisku kvalitāti. Pie produkcijas izgatavošanas tiek izmantoti tikai SWAROVSKI  elementi, un uz visu produkciju tiek dota 5 gadu garantija.

Apzeltītās figūras, suvenīri un dāvanas ar SWAROVSKI  kristāliem ir veidotas dzīvnieku, putnu, taureņu, zodiaka zīmju un mīlas simbolikasun citu iepriecinošu skatījumu izstrādājumos.Īsāk sakot, SWAROVSKI figūras un statuetes noder jebkādiem gadījumiem un var kalpot kā dāvana Jūsu draugiem, tuvākajiem un kolēģiem.

Lai iepazītos ar mūsu produkciju, ielūkojaties sadaļā PREČU KATALOGS!

 Patīkamu apskati! 

Crystocraft
Swarowski

Par mums

ALMEGO ir pasaulē slavenas kompānijas CRYSTOCRAFT  brendinga - partneris kopš 2006. gada. Mēs nodarbojamies ar izstrādājumu tikai ar oriģināliem Swarovski™ Elements kristāliem un moderno apzeltīto juvelierizstrādājumu ar cirkoniem un Swarovski kristāliem vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Dizaina dažādība, produktu augstāka kvalitāte un piegāde visā pasaulē neatstās vienaldzīgu ne vienu pircēju.

Visi juvelierizstrādājumi ir izgatavoti no hipoalerģiska juvelieru sakausējuma, ar zelta, rodija vai cita cēlmetāla vairāku slāņu pārklājumu. Visi izstrādājumi ar Swarovski kristāliem ir iepakoti oriģinālās kastītēs, ir mazs sertifikāts, kas apliecina Swarovski kristālu autentiskumu.    Lielāka preču daļa ir pieejama uzreiz, tos  apskatīt un iegādāties mūsu ofisā Rīgā vai pie mulsiem partneriem Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā.

Pastavīgiem klientiem, kuri saņēmuši klienta karti ir pastāvīga atlaide – 10%. Visiem reģistrētiem klientiem ir pieejamas īpašas atlaides un piedāvājumi, kā arī saņem informāciju par sortimenta papildinājumu.

Pievienojies!