Dāvanu un suvenīru veikals
Euro
Jūsu iepirkuma grozs ir tukšs!

??

??

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs specializējamies dāvanu un suvenīru ar kristāliem Swarovski Elements™ (Swarovski) un augstas kvalitātes apzeltītas bižutērijas un rotaslietu pārdošanā. Saskaņā ar statistikas datiem, tagad vairāk nekā 50% no pirkumiem tiek veikti internetā. Pirkt pie mums ir ērti un pilnīgi droši.

Kā es varu samaksāt par preci?

Jūs varat maksāt izmantojot jebkuru interneta banku (iepriekš saņemot rēķinu pa e-pastu), ar ātro maksājumu sistēmu PayPal uz e-pasta adresi (almegoriga@gmail.com), kā arī skaidrā naudā vai ar bankas karti mūsu ofisā Rīgā, Nīcgales ielā 34a (darba dienās no 12.00 līdz 18.00).

Vai visa prece, ko var redzēt mājas lapā, ir pieejama?

Mēs cenšamies atjaunināt mūsu mājas lapu laikā, tādēļ 98-99% no produkcijas ir pieejamas.

 

Vai pārklājums nenoberzīsies un nepaliks tumšs?

Visai CRYSTOCRAFT produkcijai ir 5 gadu garantija – tā ir kvalitatīva produkcija. Juvelierizstrādājumi ir pārklāti ar dārgmetāliem, un ir daudz kvalitatīvāki nekā  tā bižutērija, kuru Jūs varat iegadāties mazumtirdzniecības veikalos. Katrai precei ir divkāršais pārklājums pa 1 mikronam katrs, papildus tam, katru priekšmetu mēs pārbaudām personīgi, kas praktiski izslēdz jebkādu defekta vai sliktas kvalitātes esamības iespēju.  Retos ražošanas defektu gadījumos Jūs varat pieprasīt preces aizstāšanu vai naudas atmaksu, saskaņā ar patērētāju aizsardzības noteikumiem.

Kā uzzināt manu gredzena izmēru?

Gredzenu izmēri uz vietas ir amerikāņu formātā, piemēram, 6US atbilst 16 izmēriem (gredzena iekšējais diametrs ir 16 mm), 11US izmērs atbilst 21 izmēram (iekšējais diametrs 21 mm) utt.

Ir veids, kā palīdzēt noteikt piemērota gredzena diametru: ņemiet virkni, papīra sloksni (pusi centimetru platuma) vai mežģīnes, pievelciet pirkstu. Pārliecinieties, ka slīpā mala viegli šķērso apakšējo falssu, tika noņemta un ielikta, bet sēdēja cieši, īpaši uz pamatnes. Ja esat pārliecināts, ka vītņgredzens labi iederas, atzīmējiet krustojuma kontūru ar marķieri, pēc tam aplūkojiet vērtību milimetros ar lineālu, daliet ar 3.14 - tas ir jūsu izmērs.

Vai var peldēties un iet dušā nenoņemot izstrādājumu?

Juvelierizstrādājumus  var valkāt peldoties un ieejot dušā vai pirtī. Higiēnas līdzekļi nekādi neietekmē kvalitāti. Ir ieteikts noņemt gredzenus mazgājot traukus, lai ierobežotu mehānisku iedarbību uz izstrādājumu.

 

Kā es varu uzzināt vai kulonam komplektā ir ķēdīte vai nav?

Parasti kuloniņi mūsu veikalā tiek piegādāti bez ķēdītes, bet ir arī varianti ar ķēdīti, šajā gadījumā tas tiek norādīts preces nosaukumā. Lai iegūtu vairāk informācijas, Jūs varat sazināties ar mums.

 

No kāda materiāla ir izgatavotas rotaslietas?

 Vairākums  juvelierizstrādājumu tiek izgatavota no nerūsējoša tērauda 316L un bižutērijas sakausējuma, kurā pamatā ir misiņš  , tiek pārklāti  ar zeltu no 585 līdz 999 proviei vai rodiju (Rhodium) - sudraba krāsu https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%B9. Bižutērijas ražošanā netiek izmantots niķelis, rotaslietas ir hipoalerģiskas.

 

Kā izstrādājumi ir iepakoti?

Visas CRYSTOCRAFT preces ir iepakotas firmas kastītēs ar kompānijas logotipu un uzrakstu MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS un  24 k GOLD PLATED . Rotaslietas ir iepakotas maisiņā ar mūsu kompānijas logotipu. Papildus ir pieejamas dažādas dāvanu kastītes bižutērijai (varat apskatīt mūsu mājas lapā).

 

Kādas garantijas Jūs dodat? Vai es varu atgriezt preci?

Izstrādājuma ražošanas defekta atklāšanas gadījumā, divu nedēļu laikā (14 kalendāra dienas), Jūs varat rakstiski paziņot par preces atgriešanas nepieciešamību un nosūtīt to atpakaļ, lai apmainītu vai saņemt  kompensāciju- tas ir pirkuma cenas apmērā. Izstrādājuma piegādi no pircēja pie mums apmaksa pircējs. Mēs veicam stingru rotaslietu kvalitātes kontroli, kad tās nonāk mūsu noliktavā, papildus tam izstrādājums tiek pārbaudīts atkārtoti Jūsu pasūtījuma noformēšanas laikā, kas savukārt, praktiski izslēdz to, ka Jūs saņemsiet nekvalitatīvu izstrādājumu.

 

No kā tiek ražoti SWAROVSKI kristāli?

SWAROVSKI kristāli tiek izgatavoti no kristāla, pēc īpašas tehnoloģijas, kuru 19.gadsimtā izstrādāja Daniēls Swarovski . Meistars izveidoja kristāla unikālu formulu, pateicoties kurai izstrādājumi mirdz un spēlē visos krāsu toņos, tāpat kā īsti dimanti.

 

Ko nozīme vārdi 18 karātu zelts (18K), 24 karātu zelts (24K)?

Termins „zelta karāts” attiecas uz dārgmetāla tīrību. Vistīrākais zelts tiek apzīmēs ar 24 karātiem (K). Karāti tiek izmanto  dimantu novērtēšanā – masa karātos, bet tad raksta burtu „C”. Kad rūna iet par zeltu, tad tiek izmantots burts „K”.  Ja zelta apzīmējumam tiek izmantots vārds „18 karātu zelts”, tas nozīmē , ka izstrādājumā ir 75% tīra zelts un, tas atbilst 750. provei. Pārklājums 24 karāti atbilst 999,999 provei.

 

Kāda ir pasūtījuma minimāla summa?

Mūsu politika ir – minimālas summas neesamība. Veicot pasūtījumu vairāk par 40 eiro Jūs saņemsiet bonusu – bezmaksas piegāde visas Latvijas teritorijā.

 

Vai izstrādājumi fotogrāfijās atbilst oriģinālam?

Patiesībā prece realitātē izskatās daudz labāk nekā fotogrāfijā. Mūsu ofisā Jūs varat piemērīt jebkuru juvelierizstrādājumu un pašiem pārliecināties par tas kvalitāti. 

Esam priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem!

Rakstiet mums: info@almego.lv

Zvaniet mums: +371 26562276, +371 27616101   (darba laikā)