Dāvanu un suvenīru veikals
Euro
Jūsu iepirkuma grozs ir tukšs!

Par preci

Swarovski figūriņas un statuetes -  modes, glamūra, skaistuma sinonīms!

Vairāk nekā pirms simts gadiem Daniels Swarovski izveidoja kristālus, kuri pateicoties savai spodrībai un skaistumam pienācīgi sacenšas ar īstiem briljantiem. No tā laika līdz mūsu dienām tiem ir īpaša vieta juvelieru izstrādājumu katalogos. Šodien mākslīgos briljantus izmanto arī populāro suvenīru Swarovski izgatavošanā, kas ir izpildīti apzeltīto figūriņu dažādas konfigurācijas veidā ar dažādu tematisko ievirzi. To dizains pārsteidz iztēli, bet daudzveidība ir bezgalīga – no vienkārša suvenīra sirds veidā līdz ziedu pušķa greznai kompozīcijai.

Bet mīlētājiem Swarovski figūriņas ir īsts ieguvums. Swarovski kolekcijā ir liels asortiments mīlestības simbolu, ar kuru palīdzību ir ļoti viegli izteikt savas jūtas, izrādīt maigumu un rūpes.

Izveidojiet savu Swarovski figūriņu kolekciju!

Populāras Swarovski figūriņas parādījās nesen, 1976.gadā. Toreiz kompānijas menedžeris uzjautrināšanai savāca nelielu kolekciju. 

Suvenīru ražošanā tika ienesta plūsmas metode. Visā pasaulē ir simtiem tūkstošu cilvēku, kuri aizraujas ar kolekcionēšanu. Cilvēki pērk Swarovski figūriņas, papildinot savas kolekcijas. Viņi dāvina tās draugiem, mainās ar tām, vai vienkārši ir vienās domās ar tiem, kuri aizraujas ar kolekcionēšanu... Muzikālās figūriņas var pastāstīt daudz ko!

Katra figuriņa un statuete ir iepakotā oriģinālā kastītē!